UĞUR GÖMLEK

Adres Köprübaşı Değirmen Sk. No:40/3 / Eskişehir
 • Damatlık Kategori
 • Eskişehir İl
 • Hakkında Kişiye Özel Gömlek Dikim Evi

  Birinci sınıf kumaş %100 Mısır Pamuğu, Birinci Sınıf Malzeme, %100 Müşteri Memnuniyeti  Ürettiğimiz her parça size “özeldir”
  Gömleklerimiz tamamen elle dikilir. Usta terzilerimizin, saatler süren titiz çalışmasıyla, ölçülerinize göre şekillenen gömlekler, üzerinize tam uyar.
  İşimizi aşkla yaptığımızdan diktiğimiz her şeyi ilk önce biz beğeniriz. Siz ise giydiğinizde kendinizi “özel” hissedersiniz…

  Terzilik “ustalık” ister
  Geleneksel metotlarla üretim her zaman daha değerli ürünler verir. Her safhasında emek ve özen vardır. Bunu, işin “ustaları” çok iyi bilirler…
  Elbiselerimizin, kesiminden dikimine her aşamasında usta terzilerimizin tecrübeleri konuşur.  Taglar: kişiye özel isim yazılı gömlek, özel gömlek dikimi bakırköy, vakko özel dikim gömlek fiyatları, ısmarlama gömlek dikenler, milimetric gömlek fiyatları, ismin baş harflerinden oluşan kişiye özel gömlek, ısmarlama gömlek kadıköy, özel dikim gömlek kadıköy, eskişehir özel dikim gömlek, kişiye özel gömlek dikimevi, erkek gömleği, eskişehir gömlek, özel gömlek, kişiye özel ısmarlama gömlek, özel dikim gömlek, ısmarlama gömlek, kendi gömleğini tasarla, kişiye özel gömlek dikimi, size özel giyim ve aksesuarlar, özel dikim erkek gömleği, özel dikim gömlek sipariş,Gömlek için ölçü nasıl alınır?Gömleğin üzerinize iyi oturduğunu nasıl anlarsınızGömleğin desesine nasıl karar verilmeliGömleğinizin manşetine nasıl karar verelimDiktireceğimiz gömleğin yakasına nasıl karar vermeliyiz?Gömlekte tercih edebileceğiniz cep modelleri nelerdir?Diktireceğiniz gömleğin kumaşına nasıl karar verelim?

 
NASIL GİDİLİR?