Eskişehir Temizlik Firması 0530 746 82 66 - 0542 260 86 02

Adres Hasan Polatkan cad. Eskişehir / Eskişehir

 

 

ESKİŞEHİR TEMİZLİK  FİRMASİ

 

GMS 0536 604 64 01 Sibel Karaman

 

OFİS 0222 240 25 26 

 

BİR TELEFON KADAR YAKININIZDAYIZ

 

Ev Temizliği Firmaları, Merdiven Temizliği Firmaları, inşaat

 

Temizliği Firmaları, Koltuk Temizliği Firmaları, Ofis Temizliği

 

Firmaları, Fabrika  temizliklerinde Profosyonel yöneticilerle

 

ve deneyimli bir ekiple çalışmak için doğru tercih

 

Profosyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.  Önceliğimiz hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetidir.                                                            

Eskişehir'de faaliyet gösteren temizlik firmaları ve firmalarla ilgili iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Eskişehir'de temizlik şirketlerinden alabileceğiniz her türlü temizlik hizmeti için referans bilgilerin yer aldığı sayfamızda konusunda uzman ve bizim referanslarımızla  kaliteli ve sorunsuz hizmet alabileceğiniz adresleri bulabileceğiniz sayfamızda Eskişehir'de her geçen gün artan temizlik firmaları arasında köklü ve kendini yıllardır yaptığı çalışmalar ve profesyonel çözümleri ile kanıtlamış olan seçkin firmaları bulabilirsiniz.

Yaptığımız tüm temizlik işleri her zaman kaliteli ve hijyen odaklı olarak yapılmıştır.Çalışmalarımız uzun yıllardır aynı personelle birlikte günümüze kadar gelmiş ve gerekli alt yapıya sahip olarak Eskişehir'in tüm semtlerine hizmet verebilmekteyiz.

Bizler sadece görünen temizliğe değil aynı zamanda temizlik yapılan yerin hijyenliğine de önem veririz.Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize görev edindik.

 

Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine vizyon kabul edinmiştir.

Neler Bulabilirsiniz?

 • Halı Yıkama firmaları
 • Koltuk Temizleme firmaları
 • Okul - Dershane Temizlik firmaları
 • Hastane Temizliği firmaları
 • Alışveriş Merkezi Temizliği firmaları
 • İnşaat Sonrası Temizlikfirmaları
 • Ofis Temizliği firmaları
 • Ev - Villa Temizliği firmaları
 • ESKİŞEHİR TEMİZLİK FİRMALARI

Hizmetlerimizi şöyle özetleyebiliriz

 • Ev Temizliği firmaları
 • Merdiven Temizliği firmaları 
 • Ofis Temizliği firmaları
 •  İnşaat Sonrası Genel Temizlik firmaları
 • İşyeri Temizliği firmaları
 • Fabrika Temizliğifirmaları
 • Villa Temizliği firmaları
 • Okul Temizliği firmaları
 • Buharlı Temizlik firmaları
 • Koltuk Yıkama firmaları

 

Ev Temizliği firması
Günümüzde ev temizliği konusunda çalışan eşlerin ya da çocuklu ailelerin zorluk çekmesinden dolayı firmaların sunduğu özel ev temizliği hizmeti konusunda çok dikkatli titiz ve duyarlı davranmaktayız.

Eskişehir de hizmet vermekte olan AYARS Temizlik Hızlı ve sorunsuz ev temizliği hizmeti ile evlerinizde aradığınız hijyeni size sunacak. Daha yaşanılabilir mekanlar elde etmek için ev temizliği konusunda özel ekipmanlar kullanan firmamızı tercih edebilir ve biz evinizi temizlerken siz çayınızı yudumlamak ile meşgul olabilirsiniz…

Müşteri memnuniyetini merkez alan bir profesyonellik ile hareket ettiğimiz ev temizliği hizmetimizde, sizden gelen talepleri de göz önüne alarak en ideal fiyatı sunmakta ve sizleri memnun edebilme çabası içerisinde olmanın haklı gururunu yaşamaktayız…

Evinizi temizletmek için doğru firma tercihinin önemini hatırlatmakta ve bize sadece bir telefon uzakta olduğunu belirtmek durumundayız.

Evinizin temizliği için bizi tercih etmeniz durumunda kimyasal, makine vs. gerekli olan tüm ekipmanlar firmamızca karşılanır. Kullanılacak malzemeler ücretlendirmeye dahildir. Bunların dışında sizin ekstra bir ücret yada herhangi bir ürün almanıza gerek görülmez.Personellerimiz tavandan zemine duvardan camlara kadar el değmedik yer kalmayacak şekilde (anahtar teslim) işlerini titizlik ile ev temizliği hizmetlerini yerine getirir. Size iş bırakmazlar...
ev temizliği ile ilgili görsel sonucu
Merdiven Temizliği Firmaları

Apartmanlarınızda bulunan merdiven basamakları,merdiven korkulukları,koridorları,asansör kapıları ve kabinlerini,girişte bulunan merdivenler,kapı ve camların temizlenmesini bize bırakın biz uygun fiyatlara pırıl pırıl yapalım.

merdiven temizliği ile ilgili görsel sonucu
Ofis Temizliği  Firmamaları

Zamanınızın büyük bölümünü harcadığınız ofislerinizde rahat ve temiz bir ortam yaratmak için ofis temizliğinizi AYARS Temizlik olarak cazip fiyat ve yüksek kalite standartlarında yapıyoruz. Bilgisayar masası, jaluzi, perde, koltuklar, pencereler banyo ve lavabolar kısacası en ince ayrıntılı temizlik hizmeti veriyoruz. Ofisinizdeki kirliliği dert etmeyin, biz pırıl pırıl yaparız.

ofis temizliği ile ilgili görsel sonucu
İnşaat Sonrası Genel Temizlik  Firmaları
İnşaat sonrası temizlik ve inşaat sonrası cam temizliği, inşaat sonrası mermer zemin temizliği, inşaat zemin temizliği ve benzeri tüm inşaat temizlik ihtiyacınız firmamızın siz değerli müşterilerimize sunduğumuz bir hizmet dalıdır. İnşaat ve tadilat sonrası temizlik alanında hizmet veren bir temizlik firması tarafından olabilecek en kaliteli ve en uygun fiyat seçenekleri ile hizmet sunmaktayız. mağaza, fabrika ve benzeri tüm mekânların inşaat sonrası temizliği, hizmeti en kaliteli ve en hızlı bir şekilde sunmaktadır, inşaat sonrası temizlik alanında hizmet verdiğimiz mekânlar arasında fabrika inşaat temizliği, hastane inşaat sonrası temizliği, dershane, okul, mağaza, , iş merkezi, vitrin, dış cephe temizliği, ev temizliği, genel inşaat temizliği, daire temizliği, gibi mekânlarda temizlik hizmeti vermekteyiz.
inşaat temizliği nasıl yapılır ile ilgili görsel sonucu
İşyeri Temizliği  Firmaları

ESKİŞEHİR Temizlik Firması olarak, temiz ve sağlıklı bir işyerinde çalışabilmeniz için, her türlü modern donanım ve eğitimli personel ile hizmet vermekteyiz. İşyeri için belirlediğiniz periyotlarda temizlik hizmeti alabilirsiniz: günlük, haftalık, aylık gibi. İşyeri temizliği yapılırken, tüm masalar silinmeli, aksesuarların tozu alınmalıdır. Ayrıca işyerinin tüm zeminleri silinmeli, çöp poşetleri değiştirilmelidir. İşyerinin çöp kovaları yıkanmalı, oturma grupları silinmelidir. İşyeri kalorifer petekleri ve , dolap üstleri, kapılar iyice silinmelidir. En önemlisi işyeri ortamındaki mutfak ve tuvaletler günlük temizlenmeli ve hijyenik ürünlerle gerekli sağlıklı ortamın sağlanması gerekmektedir.


Fabrika Temizliği  Firmaları
Temizlik hizmetleri içerisinde farklı ve özel bir yeri vardır. Zira fabrika temizlik hizmetleri temizlik dallarının hemen hemen hepsini kapsar. Fabrika inşaat, ofis, cam, dış cephe ve zemin yıkama hizmetlerini kapsadığı gibi üretim sahası ve makine teçhizat temizliklerini de içine alır. Dolayısıyla profesyonellik ve tecrübe gerektirir. Temizlik hizmetlerinize uzman kadromuz ve teknolojik alt yapımızla talibiz. Ücretsiz expertiz hizmetimizden yararlanın. Sizlerin de güçlü ve güvenilir yardımcınız olalım.

fabrika temizliği ile ilgili görsel sonucu
Villa Temizliği  Firmaları

ESKİŞEHİR temizlik villa temizliği konusunda işinde uzman personelleri ile hizmet vermektedir. Firmamız tebrübeli temizlik personeli ile villarınızda temizlik sırasında gereken titizlik ve özeni göstermekte olup kırılabilecek veya antik değer taşıyan eşyalarınızın temizlik esnasında hasar görmemisine özenle dikkat etmekte, sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmaktadır. Villalarınızın temizliği konularında firmamızdan hizmet almak için bizimle irtibata geçerek randevu almanız gerekmektedir.

Temizlik hizmeti dahilinde nasıl temizlik yapıldığı konusunda aşağıda açıklamaları ile bilginize sunulmuştur. AYARS temizlik sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmayı taahhüt eder.
Temizlik firması olarak vermiş olduğu hizmetlerden biri olan villa temizliği, siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda inşaat aşaması bitmiş tek bir sefere dahil olmak üzere sizin belirleyeceğiniz zamanlarda randevu talep edilerek, temizlenecek villanın durumuna göre personel sayısı belirlenir. Bu isteğinize göre bay veya bayan, kadromuz tarafından inşaat sonrası villa temizliği,. Hizmetimiz her zaman sınırsız daima sağlığa uygunluk kalitesindedir. Villa temizliği, yapan temizlik şirketleri arasında bizler temizlik hizmetini sizlere her zaman en iyi ve kaliteli hizmet sunmaktadır. İnşaat sonrası Villa temizliği yaparken villanızı dip, köşe, temizlemekteyiz camlar, çerçeveler. Balkonlar, banyo, teras, sauna, kazan dairesi, havuz, wc, mutfak, kapılar, yerler, seramik zeminler, duvarlarınız, temizlenmesi gereken tüm alanları en ince temizlik işleri, Kaliteli villa temizliğini AYARS Temizlik adına hizmetinize sunmaktayız.
Villa Temizliği Alanında Hizmetveren firmamız bu alanda kendini kanıtlamış müşteri memnuniyetini kazanmış sekteründe önde gelen bir firma olma özelliğini taşımaktadır ihtiyaç duyduğunuz takdirde siz değerli müşterilerimize,de en iyi hizmeti vermek isteriz

VİLA temizliği ile ilgili görsel sonucu

Okul Temizliği  Firmaları

Hepimiz için en değerli varlıklar olan çocuklarımızın eğitim yuvaları olan okullarında görünen ve görünmeyen tüm kir, toz, ve mikroplardan uzak, sağlıklı ve hijyenik bir ortamda, güven içinde yaşamalarını temin etmek için en iyi şekilde temizlik hizmeti vermekte, bunu yaparkende çocularımızın ve eğitimcilerimizini sağlığını tehdit edebilecek kanserojen maddeler kullanmamaktayız.

Şirketimiz okul temizliği alanında eğitimli ve deneyimli çalışanlarıyla sizlere yüzde yüz güvenilir temizlik hizmeti sunmaktadır. Kullanılan malzemeler çevre dostu olup çocuklarınızın sağlığını riske atmamaktadır.

Eskişehir de hizmet veren şirketimiz ihtiyaç duyduğunuz her an kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla sizlerin hizmetinde olacaktır. Bunun için bizi aramanız yeterlidir.

okul temizliği ile ilgili görsel sonucu

Buharlı Temizlik  Firmaları

Kimyasal madde kullanmadan suyun 160c derece kuru buhara dönüşmesiyle tüm eşyalarınız, mutfak fayans, dolap, klozet temizliği, ahşap yüzey ve mermer yüzey temizliğinizi yapıyor, hijyen sağlıyoruz. sıcak buharla yapılan temizlik daha etkili ve sağlıklıdır. Sıcak buharın sayesinde ev mitleri polen küf kimyasal artık gibi alerjik hastalıklara yol açan alerjenleri yok edip hastalık gelişimini önler ve kusursuz bir şekilde hijyen sağlar. Deterjanla yok edilebileceğine inanılan mitiler ancak yüksek sıcaklıkta yok olmaktadırlar.Koltuk Yıkama  Firmaları

ESKİŞEHİR temizlik şirketi olarak koltuklarınız emiş gücü yüksek makinalarımızla vakumlanarak tozlarından arındırılır. Koltuk yıkama konusunda uzman arkadaşlarımız koltuk kumaşını incelenerek , kumaşın yapısına göre yıkama şampuanını seçer.

Bundan sonraki bölümde yıkama işlemi başlar. Öncelikle koltuklarınızın üzeri kuvvetli vakum makinesiyle tozları çektirilir Daha sonra koltuktaki bütün kumaş yüzeyi PÜSKÜRTME &EMME sistemi ile yıkanarak hijyenik hale gelmesi sağlanır. Kalan lekeler ve kirler için ovalama ve fırcalanması gereken yerler varsa uygulama tatbik edilir. Son aşamada koltugunuza buhar tutulur ve vakkumlu makineyle tekrar cektirilir. Yıkama işlemi sonlanan koltuğun son kontrolleri yapılır ve bulunduğu ortam mutlaka havalandırılır.Artık hijyenik ve temiz görünümlü koltuklara sahipsiniz...

koltuk temizliği ile ilgili görsel sonucu

Temizliğin Önemi Kısaca, Bireysel ve Çevresel Temizliğinin Önemi her canlı için mutlaka temizlik ile birlikte sağlık gelmektedir. Temizliğe önem verilmedği sürece insanlar için büyük tehditler oluşur.

Temizlik iki ayrı konuda incelenir birisi bireysel diğeri ise çevresel olmaktadır. İkisi hayatımız için büyük önem taşımaktadır. Temel olarak temizliğin sağlanması insanların gelişimine büyük katkı sağlar.

Bireysel Temizliğin Önemi
İnsanlar ruhen ve bedenen olan temizliği olmaktadır. Kendimiz irademiz ile birlikte temizliğimizi sağlayabiliriz. Doğru düşündüğümüz zaman aklımız özgürlüğe ulaşarak temizlenir. Birde kişisel temizliğimiz vardır bu durumlarda sağlığımızı korumak için mutlaka yapılması lazım. Kişisel temizlik yapılırken bölgede mikropların oluşması önlenerek sağlıklı bir şekilde yaşanır. Elbiselerimizi temiz tutup günlük bakımımızı yapmamız gerekmektedir.

Çevre Temizliğinin Önemi
İnsanlar ve diğer canlıların yaşadığı yerlerin etrafı çevre olmaktadır. Temizlik ile birlikte geleceğimizi koruma altına almış oluruz. Korunması sayesinde salgın hastalıkların oluşumu engellenerek modern bir yaşama sahip oluruz. İnsanların bilinçlendirilmesi ile birlikte toprak, hava, su gibi ihtiyaçlarımız da temiz kalır.


Temizleme  Firması Okul - Dershane TemizliK  Firması Hastane Temizliğİ  Firması

Alışveriş Merkezi Temizliği  Firması

 Aranan anahtar kelimeler:
temizlik  firmaları eskişehir, temizlik firmaları fiyatları, profesyonel temizlik şirketleri, eskişehirdeki temizlik  firmaları, eskişehir temizlik firmaları, eskişehir temizlik firmaları, eskişehir temizlik, dış cephe temizlik  firmaları, eskişehir banka temizliği firmaları, eskişehir dış cephe temizlik firmaları, eskişehir temizlik firmaları, eskişehir temizlik hizmetleri, kurumsal temizlik  firmaları, eskişehir dış cephe temizliği firmaları, bina temizlik  firmaları, eskişehirde temizlik  firmaları, eskişehir ev temizliği, temizlik firmaları eskişehir, temizlik firmaları eskişehir firmaları, eskişehirde temizlik firmaları, eskişehir apartman temizliği firmaları, eskişehir merkez temizlik  firmaları, eskisehir temizlik firmaları, eskişehirde temizlik firmaları, eskişehir okul temizlik Firması, eskişehir avm temizlik Firması, eskişehir bina temizlik Firması, eskişehirde profesyonel temizlik Firması, eskişehir bina temizliği Firması, eskişehir avm temizliği Firması

Eskişehir Temizlik Firmaları- Eskişehir de okul temizlik  Firmaları, dershane temizliği  Firması, bina temizliği  Firmaları inşaat sonrası temizlik  Firması, merdiven temizliği  Firması, banka temizlik Firması, profesyonel temizlik  Firması.

 
NASIL GİDİLİR?