Eskişehir Güvenlik Sistemleri

Adres İkieylül Cd. Yalbı Sk. Arifbey Apt: No:13/13 / Eskişehir
MENÜ SEÇİMİ

Eskişehir Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamerası Taktırmadan Önce Bizden De Teklif Almayı İhmal Etmeyin

 

Birinci sınıf malzeme kalitesi ile sorunsuz ve uzun yıllarca kullanabileceğiniz ürünler. Ayrıca maliyeti düşük projeler içinde fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Lütfen iletişim bilgilerimizden bize ulaşın. 0 542 311 63 84

Kampanyalı Güvenlik Kamerası Sistemlerimiz

Güvenlik kamerasında 2 yıl Birebir Değişim Garantili Ürünlerimiz İle Kendinizi İki Kat Daha Güvende Hissedeceksiniz

Güvenlik kamerası sistemleri..

guvenlik@eskisehir.net.tr adresinden mail yolu ile bilgi alabilirsiniz.

 

Eskişehir güvenlik kamerası, güvenlik kameraları, bosch alarm sistemleri, yangın alarm sistemleri, spy kamera, güvenlik kameraları. Eskişehir güvenlik kamera sistemi çözümleri. Eskişehir bosch güvenlik yangın alarm sistemleri

Yeni Sistem Analog Kameralarımızla Tanışın. HD Analog Sistem ile hd kalitesinde görüntü kaydedin. Uygun fiyatlı ürünlerimizle elde edeceğiniz sonuçtan memnun kalacaksınız. Analog sistemin avantajlı fiyatlarıyla İP kamera sisteminin görüntü kalitesinde Analog HD güvenlik kamerası sistemlerimiz için teklif isteyin.

Uygun fiyatları ile kamera sisteminde HD kalitesinde görüntü almak için bu fırsatı kaçırmayın..

SPY EVO SP D3013 1.3MP IP KAMERA sisteminin görüntü kaliseni aşağıdaki videodanda görebilirsiniz.

 

Sokaktaki geçen araçların plakasını bile okumanıza olanak sağlayan bu sistem analog sistemlere yakın fiyatları ile çözümler sunuyor. SPY marka ürünlerimiz 2 yıl full garanti seçeneği ile sizlere sunuluyor.

Günümüzdeki karşılaşılan temel sıkıntı maliyeti en ucuza getirmek amacıyla piyasada satılan ucuz markaları kullanmaktan kaynaklanıyor. Hem kısa sürede sıkıntılar yaşanan bu ürünlerde ürün kalitesine bağlı olarak video görüntülerinde de yüzleri seçememe gibi sıkıntılar yaşanıyor. Bu durum karşılaştığınız her hangi bir olumsuz durum karşısında Emniyet güçlerinin kamera incelemelerinde Kimlik Tespitinde bulunmalarında sıkıntı ve zaman kaybı yaşamasına neden oluyor.

Uzun yıllarca kullanacak ve tamamen güvenlik amaçlı kullanılan bu sistemlerde fiyat performans kıyaslaması yaparken bu detayları da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

Unutmayın dünyaca ünlü telefon markalarının 2bin500 liraya alabildiğiniz bir ürünü ile daha uygun müşteriler için ürettikleri 500 tl lik ürünleri kıyaslamayamadığınız gibi görüntülerini yukarıda gördüğünüz ürünlerimizin fiyatlarını emsal eş değer ürünlerle kıyaslayarak karar verin. Uygun fiyat, kanıtlanmış CE belgeli kalite ile SPY marka ürünler Eskişehir uygulayıcı olarak yaptığımız işlerde de işçilik kaynaklı tüm sıkıntılarda da garantimiz aynı süreler için 2 yıl içinde geçerlidir.

Önemli olan ürünü satın aldıktan sonra da aynı hizmeti ve servisi alabilmektir.

 

Ayrıca görüntülü diyafon sistemi montaj ve satımışız vardır. Audio marka ürünler için teklif isteyiniz..