GÜRSOY TARIM AGRICULTURE

Adres Arifiye Mah. Adliyeciler Sok. Adliye İşhanı No:1/23 Odunpazarı
ESKİŞEHİR / TÜRKİYE
/ Eskişehir

 

 

Katalog Tam Ekran İncelemek İçin Tıklayın


Gürsoy Tarım 2021 Katalog
 

 

Tarım dünyasının en büyük sorunlarından olan toprak ıslahı ve tohumun genetik potansiyelinin maximum seviyede yakalanamaması, bilimsel çalışmalar ve araştırmalarla çözülmektedir. Gelişen teknolojiye ve bilinçli üretime önem veren çiftçilerimizin, her geçen gün sorunlarının azalması ile birlikte gelirlerirnin de arttığını görmekteyiz. Bu, geleceğe daha güvenli bakmamızı ve sürdürülebilir tarımın mümkünlüğünü ortaya koymaktadır.

Doğru zamanda, doğru yerde, doğru ürün kullanmak başarıya giden en doğru adımdır. Araştırmadan yapılan toprak hazırlığından, sulama ve gübrelemeye kadar olan süreç, artık formulasyonlu ve bilinçli yapıldığı zaman,  kazançlı ve ileriye giden çiftçiliği canlandıracaktır.Gürsoy Tarım olarak üzerimize düşen bu sorumluluk ve bilinçle hareket etmek ve daha az girdilerle daha çok kazanmak isteyen, geleceğe güvenle bakan çiftçilerimize destek ve yol arkadaşı olmak için sizleri yeni nesil ürünlerimizle tanıştırmak istiyoruz.

Ürünleriniz bereketli, geleceğiniz aydınlık olsun.

                                                                 GÜRSOY TARIM

Her Zaman Çiftçinin Yanında

 

GÜRSOY AGRICULTURE

Soil breeding, which is one of the biggest problems of the agricultural world, and the inability to capture the genetic potential of the seed at the maximum level, is solved by scientific studies and research. We see that our farmers, who attach importance to developing technology and conscious production, increase their income with each passing day. This reveals our safer future prospects and the possibility of sustainable agriculture.

Using the right product at the right time, in the right place is the right step to success. When the soil preparation, irrigation and fertilization process is formulated and conscious, it will revive profitable and forward farming.

As Gürsoy Agriculture, we want to introduce you to our new generation products in order to support and become a companion to our farmers, who want to earn more with less inputs and trust in the future, by taking responsibility and acting with consciousness.

Let your products be abundant and bright for your future.

                        Always beside the farmers

 

 

 

TOHUMUN GENETİK POTANSİYELİNİN MAXİMUMA ÇIKMASI

MAXIMIZE THE OUTPUT OF THE SEEDS GENETIC POTENTIAL

 

KİMYASAL GÜBRELERDEN TASARRUF

SAVING FROM CHEMICAL FERTILIZATION

 

SULAMA ve İLAÇLAMADAN TASARRUF

SAVING FROM IRRIGATION AND MEDICATION

 

KALİTELİ MAHSÜL

GOOD QUALITY 

 

YÜKSEK GELİR

HIGH INCOME 

 

HEPSİ SİZİN ELİNİZDE...!

ALL IN YOUR HANDS ...!

GÜRSOY TARIM

her zaman çiftçinin yanında

always beside the farmers

 
NASIL GİDİLİR?