GÜRSOY TARIM AGRICULTURE
Organik Gübre - Organic Fertilizer - Leonardit Menşeli Hümik Asit - Humic Acid - İz Elementli Sıvı Gübreler - Liquid Fertilizer - Probiyotik Gübre (ENZİM) - Organomineral GübrelerArifiye Mah. Adliyeciler Sok. Adliye İşhanı No:1/23 Odunpazarı
ESKİŞEHİR / TÜRKİYE

info@gursoytarim.com.tr
+90 532 645 49 19

HAKKIMIZDA
Gürsoy Tarım, tarım, ziraat ve bahçe bitkilerinin yetiştirilmesinde devrim olacak LEONARDİTLİ Oganik Toprak düzenleyici ile 2010 yılında sektöre girmiştir.

2014 yılından itibaren, %100 kendi öz kaynakları ile ES'SERRA marka "Sıvı Organik Gübre" üretimi ile sektörde yeniliklere imza atmaya başlamıştır.

2015 yılında da %100 yerli üretim olan EVVEL marka 'Leonarditli Hümik Asit' ile yurt dışında bile etkin rol oynamaya başlamıştır. Almanya'daki BM projesinde onaylanan ilk TÜRK HÜMİK ASİT ünvanını almıştır.

ESSERRA ve EVVEL marka ürünlerini Avrupa, Afrika ve Orta Doğuya ihraç ederek dünya çapındaki uygulamalrı ile de kalitesini tescillemiştir.

2020 yılında denemelerini tamamladığımız 12 yeni organomineral ve iz elementli sıvı gübrelerin üretimine başlayarak, ilk yılında 3 AB ülkesine ve Afrikaya ihracat ile Avrupa ve Afrika tarım sektöründe  ülkemizin bayrağını dalgalandırmaktan onur duymaktayız.

Misyonumuz; tarım sektöründe; daha bilinçli üretim yapılmasını desteklemek amacıyla teknolojideki yenilikleri takip ederek; kaliteli ürünleri, üreticimizin bugünkü ve yarınki ihtiyaçlarını en ekonomik ve en doğru ürünlerle karşılayarak, tarımda minimum maliyetle maksimum verim alınmasını amaçlamaktadır. 

 

Ülke tarımının geliştirilmesinde, tarımın temel unsurları olan toprak, su ve tohumdan maksimum verimin alınmasını ve özellikle toprağın rehabilitasyonunu sağlayacak koşulların oluşturulamsıdır.

HEDEFİMİZ;

TARIMDA KULLANILAN TOHUMLARIN GENETİK POTANSİYELLERİNİN ARTTIRILMASINI VEYA ÜRÜNLERE MAKSİMUM YANSIMASINI SAĞLAYACAK TOPRAK KOŞULLARINI OLUŞTURARAK ÜRETİMDE MAKSİMUM VERİMİ SAĞLAMAKTIR.

 

 

 

          
HAKKIMIZDA