ESKİŞEHİR CAN LOJİSTİK VİNÇ KİRALAMA
ESKİŞEHİR CAN LOJİSTİK VİNÇ KİRALAMA
Vinç Kiralama Hizmetleri
Vinç Kiralama Hizmetleri
 
 
 
CAN LOJİSTİK HAKKINDA CAN LOJİSTİK HİZMETLER
 
 
Ana Sayfa  
İletişim  
 

Eskişehir Vinç Hizmetleri

 1985’ten bu yana Eskişehir’de ve çevre illerde taşımacılık sektöründe adım adım uzmanlaşmış olan firmamız, 2006 itibariyle Eskişehir Vinç işletmeciliğine de başlamıştır. Bu kapsamda inşaat sektöründe çalışmalar yapan firmalar için vinç kiralama ve temin etme gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Vinç gerektiren bütün işlemleriniz için firmamız ile bağlantıya geçebilirsiniz. Genel olarak gerekli her türlü malzemeyi de sağladığımızı ve müşterilerimizin isteklerini önemsediğimizi bilmenizi isteriz. Müşterilerimize araçları sorunsuz olarak ve uygun fiyatlarla sağlıyoruz, bizden araç alan firmaların işlerini en hızlı şekilde tamamlamasına yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

 Vinç Hizmetleri

 Firmamız bünyesinde yapılan işe uygun vinç çeşitlerimiz bulunuyor. Bunlar arasında mobil vinç, sepetli vinç, hiyap vinç gibi çeşitlerimiz bulunmaktadır. Genel olarak kaldırma, yükleme ve boşaltma işlemlerinde kullanılan vinçler kullanırken bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Vinci teslim alan firmanın vinçte bulunan zincir, halat ve makaraların düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol etmesi, olası geri dönüşü olmayan iş kazalarının önüne geçmektedir. Ayrıca yük kaldırırken personelin yükün altında hiçbir surette durmaması ve vincin fren sisteminin kontrol edilmesi gibi noktalara da dikkat edilmesi hayati önem taşımaktadır. İş alanlarına göre farklı özelliklere sahip vinçler kullanılmaktadır. Bina boyama, cam ve tabela takma, ağır yük taşıma, yükleme, boşaltma gibi pek çok alanda kullanılan vinçlerin sağlıklı çalışması çok önemlidir. Eskişehir vinç ürünlerinde ihtiyacınıza uygun vinç türünü bulabilirsiniz.

 

CAN LOJİSTİK HİZMETLER

 

Eskişehir Platform Kiralamada Uygun Fiyatlar

 Uzun yıllardır inşaat sektöründe kullanılan platformlar kullanım alanlarına göre farklı isimler almaktadır. Vinç kiralama ve kullanım hizmetlerine 2006 yılı itibari ile start veren firmamızda platform hizmeti de bulunmaktadır. Hizmete sunduğumuz platform çeşitleri arasında makaslı platformlar önemli bir yer tutmaktadır. 22 metreye kadar ulaşabilen bu platformlar sayesinde yüksek binalarda yapılması gereken işlemler (Dış cephe kaplama, cam takma, tabela yerleştirme, boya) rahatlıkla yapılabilmektedir. Bunun dışında eklemli platform, araç üstü platform, dikey platform ve paletli platformda bulunmaktadır. Eskişehir platform kiralama hizmetimiz uygun fiyatları ile firmamızın güvencesi altındadır. Şayet firmamız ile bağlantıya geçerseniz işlerinizde kullanabileceğiniz uygun platform türlerini öğrenebilirsiniz. Bu platformlar aylık, haftalık veya günlük olarak isteğe bağlı zaman dilimleri için kiralanabilmektedir. Kiralanan süreye göre fiyat değişiklik göstermektedir.

 

Eskişehir Hiyap Vinç Kiralama Fırsatı

 2006 yılında vinç ile taşımacılık hizmetlerine başlayan ve bugüne dek prestijini artırarak günümüzde bu hizmete devam eden firmamız, piyasaya göre uygun fiyatlarla ve kaliteli ürün garantisiyle hizmetinizde. Firmamız bünyesinde verilen hizmetler arasında sepetli vinç, ağır nakliyat, mobil vinç ve Eskişehir hiyap vinç kiralama gibi türler bulunmaktadır. Firmamızda verilen hizmet hem Eskişehir içi hem de Eskişehir çevresinde mevcuttur. Yüksek binaların dış cephelerindeki tamirat ve boyama, reklam tabelaları, çatı gibi parçaların montajı için kullanılan hiyap vinçler, isteğe bağlı olarak arzu edilen süre için kiralanabilmektedir.

Eskişehir Sepetli Vinç Hizmeti

Sepetli vinç, çalışma alanı bakımından risk içeren bölgeler ve durumlar için tasarlanmış güvenli bir araçtır. Genel olarak farklı yük kapasitelerine uygun olarak üretilen bu ürünler, farklı uzunluklara da sahiptirler. 20 metreden 80 metreye kadar ihtiyaca uygun olarak üretilen sepetli vinçlere firmamız aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Eskişehir sepetli vinç ile dış cephe tadilat ve boyama işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu araçlarımızı uygun fiyat garantisi ile arzuya göre kiralayabilirsiniz de. Genel olarak ulaşılamayacak bölgelerde ve aşırı yüksek yerlerde kullanılan bu vinçler, afiş ve bayrak asma, sokak aydınlatma işlemi ve tamiri, billboard düzenlemesi, telefon hattı tamiri gibi işlemlerde son derece gerekli bir araçtır.

Eskişehir sepetli vinç kiralayarak, firmamızın güvencesi altında tüm gerekli alanlarda bu araçlarımızı kullanmanız mümkündür. Fiyat konusunda bilgi edinmek için bize telefon numaralarımızdan da ulaşabilirsiniz. Elbette ki sepetli vinçler aracılığıyla gerçekleşen tehlikeli durumlardan korunmak için firmamız tarafından araçların bakım ve denetimi düzeni olarak yapılmaktadır.

Can Lojistik Vinç Ağır Nakliye ve Proje Taşımacılık

Karayolları Genel Müdürlüğü K1 – C2  yetki belgesine sahip olan Can Lojistik Vinç, 32 senenin vermiş olduğu tecrübe ve deneyim ile Ağır Nakliyat ve Proje Taşımacılığı’nda Bölgesinde daima öncü bir firma olmuştur.

 Faaliyet alanları;

İş makinaları ve Yedek parcalarının Nakliyesi,

Agır Tonajlı ve Geniş Taşımalar , Proje Bazlı Taşımalar

Endüstriyel Tesis Yatırım Taşımaları

Gemi tekne Yat taşımacılıgı

Trafo Taşımacılıgı

Buhar Kazanı Taşımacılıgı

Rota Planlaması ve yol Keşifleri

Escort ve Yol Bakım Hizmetleri

Tarım makineları Taşımacılıgı

 

Tüm Türkiye de Can Lojistik Vinç Ağır Nakliyat uzman ekibi uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Geniş, uzun ve yüksek her türlü ağır ve gabari dışı taşımalarınız "özel taşıma izin belgesi" ve "öncü hizmetleri" ile güvenilir bir şekilde teslim edilmektedir.

Ölçülerinin geniş ve yüksek özelliği bakımından varış noktalarına tek yol kullanarak götürülemeyen objelerin, tüm taşıma modlarının kullanılarak ( multimodel ) bu taşımanın yerine ulaştırılmasıdır.

 

 

TÜM HİZMETLERİMİZ: ESKİŞEHİR VİNÇ, VİNÇ ESKİŞEHİR, ESKİŞEHİR VİNÇ FİRMALARI, ESKİŞEHİR PLATFORM KİRALAMA, OTO KURTARMA VE NAKİL İŞLEMLERİ, ESKİŞEHİR SAATLİK GÜNLÜK VİNÇ KİRALAMA, ESKİŞEHİR MAKİNA FABRİKA TAŞIMA, ESKİŞEHİR AYLIK VİNÇ KİRALAMA, ESKİŞEHİR KONTEYNER TAŞIMA, ESKİŞEHİR AĞIR NAKLİYAT, ESKİŞEHİR PROJE TAŞIMACILIĞI, ESKİŞEHİR LOJİSTİK, ESKİŞEHİR NAKLİYAT, ESKİŞEHİR ÇATI VE BİNA MONTAJ DEMONTAJ İŞLEMLERİ, ESKİŞEHİR MAKİNA CNC TEZGAH YÜKLEME İNDİRME, ESKİŞEHİR İNŞAAT İŞLERİNDE TÜM VİNÇ İŞLERİ, ESKİŞEHİR SEPETLİ VİNÇ İLE BOYAMA, ESKİŞEHİR SEPETLİ VİNÇ İLE ELEKTRİK, ESKİŞEHİR SEPETLİ VİNÇ İLE CAM SİLME, ESKİŞEHİR SEPETLİ VİNÇ İLE BİNA FABRİKA TADİLAT, ESKİŞEHİR SEPETLİ VİNÇ İLE AFİŞ ASMA, ESKİŞEHİR SEPETLİ VİNÇ İLE TABELA MONTAJ, ESKİŞEHİR SEPETLİ VİNÇ İLE CAM - PİMAŞ İŞLERİ, ESKİŞEHİR LOWBED ( YER DORSESİ ), ESKİŞEHİR TEPEBAŞI VİNÇ, ESKİŞEHİR ODUNPAZARI VİNÇ, ESKİŞEHİR ORGANİZE VİNÇ


 
 

Son Haberler
ESKİŞEHİR UZLAŞTIRMACILARI KAHVALTIDA BULUŞTU
MHP HEYETİNDEN ETB’YE ZİYARET
TÜRK TIR Şoförleri Avrupa’nın Radarında!
Pazarlama iletişimi, yeni tutum ve davranış oluşturmayı hedefliyor
Rus enerji şirketi Energon, Türkiye’de lityum-iyon akü üretecek
Kış Aylarında Gelen Yüksek Faturalar – Petek Temizliğinin Yüksek Gelen Faturalara Etkisi Nelerdir?
TSE’NİN ULUSLARARASI ARENADAKİ YÜZÜ: ICAS
Türk tekstili yeni başarı hikayelerini tasarımla yazacak
KARAİSMAİLOĞLU, TCDD TAŞIMACILIK’IN ÇÖZÜM MERKEZİ’Nİ TEST ETTİ
TEI 50’nci Motoru Teslim Etti

 
 
  Ziyaretçi: 225280 - Hit: 227644