AYARS TEMİZLİK ESKİŞEHİR- 0 530 746 82 66

Adres Hasan Polatkan cad.Doğancan sok NO:70 Eskişehir / Eskişehir

 merdiven temizliği ile ilgili görsel sonucumerdiven temizliği ile ilgili görsel sonucu

AyArs TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

 

HİZMET VERDİĞİMİZ ŞEHİRLER 

 

ESKİŞEHİR / BİLECİK / KÜTAHYA

 

OFİS: 0222 240 25 26

 

 

GSM: 0530 746 82 66

 

 MERDİVEN TEMİZLİĞİ * KOLTUK YIKAMA

 

OFİS TEMİZLİĞİ * İNŞAAT TEMİZLİĞİ

 

 EV TEMİZLİĞİ * OKUL TEMİZLİĞİ

 

ZEMİN VE MERDİVEN CİLASI

 

Öznur AYDIN

 

Size bir telefon kadar yakınız
 

 

0 222 240 25 26

  

 KOLTUK YIKAMADA SON TEKNOLOJİ

 

MAKİNALAR

 

KULLANILARAK KALİTELİ VE HİJYENİK

 

TEMİZLİK

 

HİZMETİ SUNULMAKTADIR

karcher koltuk yıkama makineleri ile ilgili görsel sonucukarcher koltuk yıkama makineleri ile ilgili görsel sonucu karcher koltuk yıkama makineleri ile ilgili görsel sonucukarcher koltuk yıkama makineleri ile ilgili görsel sonucu

 

 

 Ayars Eskişehir Temizlik Şirketleri

eskişehir temizlik firmaları temizlik

 Ev , apartman, Villa, Büro, Koltuk Temizliği

 Okul ve İnşaat sonrası temizlikleri ,İnsan kaynaklar teymini

 Zemin cilası AyArs

 

 AYARS ESKİŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

 

 koşulsuz müşteri memnuniyetini

 

kendisine ilke edinerek en iyi olmak ve en iyi

 

kalmak amacıyla uzman ekibiyle sizlerin

  

hizmetindedir

   

 

TEMİZLİK ile ilgili görsel sonucu

 

ESKİŞEHİR AYARS TEMİZLİK ŞİRKETİ olarak uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

 

Eskişehir Temizlik Şirketleri Olarak Siz Değerli

 

Müşterilerimizin Hizmetindeyiz.

 

Memnuniyetiniz Öncelikli Hedefimizdir

AYARS Temizlik Şirketleri

İnsan oğlunun var olduğundan beri temizlik hep vardı ve yarında var olacak. Teknolojinin gelişmesine paralel bir gelişme kaydeden temizlik artık günümüzde çok daha fazla önem kazanmaktadır. Bilim ve tıpta tüm bu gelişmelere kayıtsız kalmayıp zamana karşı verilen bu savaşta bireyden başlayıp tüm toplumları ilgilendiren temel konu temizliktir.

Tam bir temizlik, eğer sağlanabilirse, pek nadir sağlanabilmektedir. Elimizin değdiği her şey de bir miktar kirlilik mutlaka var.

Ama temizlemek için biz varız. Siz kirliliği mikropları dert etmeyin. Biz temizleriz....


Eskişehir de Temizlik Şirketleri denince ilk akla gelen yılların tecrübesi ile her türlü temizlik hizmetlerinde ihtiyacınız olan çözümleri üreten Ayars temizlik firması.. Sizlere temizlik konusunda en iyi çözümleri sunmaya devam ediyor.

Eskişehir Temizlik şirketleri içinde profesyonel çözümler sunan ve bu anlamda referansları ile sizlere en iyi konularda hizmet sunmanın haklı gururunu taşıyan firmamız Eskişehir temizlik sektöründe sunduğu ayrıcalıklarla sizleri bekliyor.

 Hizmetlerimiz                                                                             

  

İnsan Kaynakları                                                    

  

insan kaynakları

 • Ev Temizliği şirketleri
 • Merdiven Temizliği şirketleri
 • Ofis Temizliği şirketleri
 • İşyeri Temizliği şirketleri
 • İnşaat Sonrası Temizlik şirketleri
 • Otel Temizliği şirketleri
 • Mağaza Temizliği şirketleri
 • Alış Veriş Merkezi Temizliği şirketleri
 • Okul Temizliği şirketleri
 • Banka Temizliği şirketleri
 • Fabrika Temizliği şirketleri
 • Evde Halı/Koltuk Temizliği şirketleri
 • Ayrıca Personel Temini yapılmaktadır.

    NEDEN? TEMİZLİK ŞİRKETİ TERCİH EDİLMELİDİR      

Temizlik Şirketleri Günlük hayatta hem iş yerlerinde hem de evlerde ihtiyaç duyulan temizlik hizmetlerini alacağınız temizlik şirketi sayesinde hem iç mekan hem de dış mekan temizlik işlemlerinin çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirildiğini görebilmeniz mümkün olduğu gibi bu şekilde gerçekleştirilen temizlik işlemlerinin daha hijyenik olduğunu da görebilirsiniz. İnsanların bulunduğu her yerde temizlik büyük bir öneme sahiptir. Temizlik şirketleri bu konudaki ihtiyaçlarınızı daha rahat bir şekilde giderebilmeniz için gereken desteği sunmaktadır. Kişisel temizlik işlerinden çıkarak daha profesyonel bir şekilde temizlik hizmetlerinin verilmesi sayesinde iş yeri ve evlerinizde temizlik için hem yeterli zamanı bulmama konusunda hem de güvenilir kişilerden destek alma konusundaki sıkıntılarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

Temizlik Şirketleri

Temizlik işleri için temizlik şirketi ile çalışmanın en büyük avantajlarından biri olarak ev ve ofislerinize tanımadığınız kişileri sokma konusunda sıkıntı yaşamamanız size büyük bir fayda sağlayacaktır. Şirketler aracılığı ile alacağınız hizmetler sayesinde herhangi bir güvenlik sorunu ile karşılaşmanız söz konusu olmayacağı gibi herhangi bir problem yaşadığınız takdirde muhatap alacağınız kişilerin bulunması sayesinde kendinizi daha güvende hissedebilmeniz mümkün olacaktır. Hem ülkemizde hem dünyada profesyonel bir iş olarak görülen temizlik işlerinde çalışacak kişilerin güvenilir olması büyük bir öneme sahiptir. Özellikle evlerinizde zamanınız olmadığından dolayı siz çalışırken evinizde bulunarak temizliğinizi gerçekleştirecek kişilerin güvenilir olması çok önemlidir. Bu bakımdan da size bu hizmetleri güvenilir bir şekilde verebilecek kişilere ihtiyaç duyarsınız. Bunu bireysel kişilerle gerçekleştirmek istediğinizde bazı sorunlar yaşamanız ister istemez söz konusu olabilecektir. Ancak temizlik şirketleri ile çalıştığınızda bu tip sorunlarla karşılaşmanız pek söz konusu olmayacağından daha rahat olabilirsiniz.

 

ESKİŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ: Arasında farklılığını hizmet kalitesi ile gösteren Ekişehir Ayars Temizlik kurumsal web sayfasına hoş geldiniz. Web sitemizden hizmetlerimizi tanıyabilir telefon ile temizlik randevusu talebinde bulunabilirsiniz. Ayars Temizlik olarak Eskişehir'in tüm ilçelerine uzman personel kadromuz ile söz verdiğimiz zamanda temizlik hizmeti veriyoruz.

Eskişehir Ev Temizliği

İster büyük olsun, ister küçük olsun evler her gün yüzeysel temizlenir. Oysa yapılan bu temizlik, evlerdeki gözle görülmeyen bakterileri yok etmeye yeterli olmayacaktır. Belli aralıklarla, kapı ve pencerelerin, koltuk ve halıların, mutfak ve lavaboların ayrıntılı olarak temizlenmesi, evi daha sağlıklı hale getirir. Özellikle küçük çocuk olan evlerde, temizlik firmalarının yaptığı kapsamlı temizlik, evdeki tüm mikropların anında yok olmasını sağlar.

Çok Katlı Evlerde Profesyonel Temizlik Şirkeketleri

Yüksek binalarda bulunan evlerin; pencerelerini, balkon kenarlarını temizlemek oldukça korkutucudur. Zaten korku ile yapılan yüzeysel temizlik ise tüm günü alacaktır. Oysa temizlik firmalarının, en yüksek pencereleri dahi güvenle temizleyecek malzemeleri mevcuttur. İnsan hayatını tehlikeye atmadan, en ince ayrıntısına kadar yapılan bu temizlik, evinizde daha konforlu yaşamanızı sağlar. Yine perdeleri olduğu yerde temizleyen güçlü buhar makineleri ve özel deterjanlar mevcuttur. Temizlik için harcanan süreyi yarıya indirir.

Eskişehir,de Koltuk ve Halı Temizliği

Evlerde yer alan koltukların ve halıların temizliği, en zor yapılan temizliktir. Özellikle halıların tüyleri arasında yuvalanan bakteriler, üstten süpürme veya silme ile yok olmaz. Temizlik firmalarında yüksek motor kapasitesine sahip halı ve koltuk yıkama makineleri mevcuttur. Bu makinaler sayesinde, koltukların döşemelerinde biriken tüm bakteriler ve halıların tüyleri arasındaki tüm tozlar anında yok olur. Halı ve koltukların, hem dışarıdan parlaması hem içeriden kapsamlı temizlenmesi mümkündür.

Mutfak Ve Lavabo Temizliği

Mutfaklarda bulunan dolaplar, sık aralıklarla boşaltılıp kapsamlı olarak temizlenmelidir. Her gün yiyeceklerin hazırlandığı mutfak, evin en temiz olması gereken bölümüdür. Piyasada isim yapmış temizlik firmalarının, mutfak temizliğinde yine özel makineleri ve çok özel deterjanları bulunur. Kalabalık bir ekip ile ev temizliği yapan ve mutfaklara ayrı bir özen gösteren firmalarda, tüm dolapların, tek tek boşaltılması ve hijyenik hale getirilip tekrar yerleştirilmesi mümkündür. Banyolarda yer alan lavabolar ise kireçlerden temizlenerek, parlak bir hale getirilir. Tüm bu hizmetlerden faydalanmak ve temizliği yalnızca 2-3 saat içinde tamamlamak için, firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olur.

taglar: eskişehir temizlik şirketleri, eskişehir temizlik şirketleri, eskişehir temizlik firmaları, Merdiven Temizliği şirketleri,  Ev Temizliği şirketleri,  Ofis Temizliği şirketleri, İnşaat Sonrası Genel Temizlik şirketleri,  İşyeri Temizliği şirketleri,  Fabrika Temizliği şirketleri,  Villa Temizliği şirketleri, Okul Temizliği şirketleri,  Buharlı Temizlik şirketleri , Koltuk Yıkama temizliği şirketleri, temizlik şirketleri, şirketi Eskişehir temizlik şirketleri, Eskişehir halı yıkama şirketleri, Eskişehir temizlik firmalari, Eskişehir merdiven temizliği şirketleri, Eskişehir inşaat temizliği şirketleri, eskişehir ev temizliği şirketleri, eskişehir apartman temizliğişirketleri, eskişehir okul temizliği şirketleri, eskişehir villa temizliği şirketleri, merdiven temizliği, inşaat temizliği, ev temizliği, aparman temizliği, inşaat sonrası temizlik, eskişehir koltuk yıkama, koltuk temizliği, detaylı ev temizliği, eskişehirin en iyi temizlik firması, eskişehirin en iyi temizlik şirketi, en iyi temizlik şirketi, en iyi temizlik firması, Ayars temizlik şirketi, eskişehir temizlik şirketi, ofis temizliği, eskişehir ofis temizliği, en iyi koltuk temizleme.

temizlik şirketi eskişehir, temizlik şirketleri fiyatları, profesyonel temizlik şirketleri, eskişehirdeki temizlik şirketleri, eskişehir temizlik şirketi, eskişehir temizlik firmaları, eskişehir temizlik,dış cephe temizlik şirketleri, eskişehir banka temizliği , eskişehir dış cephe temizlik, eskişehir temizlik firması,eskişehir temizlik hizmetleri, kurumsal temizlik şirketleri, eskişehir dış cephe temizliği, bina temizlik şirketleri, eskişehirde temizlik şirketleri, eskişehir ev temizliği, temizlik şirketleri eskişehir,temizlik eskişehir, eskişehirde temizlik, eskişehir apartman temizliği, eskişehir merkez temizlik şirketleri,eskisehir temizlik,eskişehirde temizlik firması, eskişehir okul temizlik, eskişehir avm temizlik,eskişehir bina temizlik, eskişehirde profesyonel temizlik,eskişehir bina temizliği,eskişehir avm temizliği, eskişehir cam vitrin temizliği
 
 
NASIL GİDİLİR?